10 kg Alanya Muzu

0 ₺

SİPARİŞ VER

Bahçemizden Yeni Toplayıp 10 kg Enfes Alanya Muzlarını Ücretsiz Kargo imkanı ile Kapınıza Kadar Gönderiyoruz. Toplayıp özenle hazırladığımız Organik Muzlarımızı her hafta "Pazartesi" günü kargoya teslim ediyoruz.


Muz ve Faydaları Nedir ?

Muz, lif açısından oldukça zengin ve yararlı bir meyvedir. İçerisinde doğal vitaminleri barındırır, hem lezzetli hem de çok faydalı meyvelerden bir tanesidir. B1, B2, B6, C, D ve E vitaminlerini de içermektedir. Spor yapanların ve diyet yapan bireylerin daha sıkça tercih ettiği meyve ürünlerinden bir tanesidir. Enerji açısından oldukça ideal olan bu ürün, birçok hastalığa karşı kalkan oluşturur. Son derece besleyici ve faydalı bir meyve olan muzun içerisinde % 75 oranında su, % 1,3 oranında protein ve % 0,6 oranında da yağ bulunmaktadır. Geri kalanı ise çeşitli karbonhidratlardan ve önemli ölçüde potasyumdan oluşmaktadır. Birçok hastalığın tedavisinde faydalı olduğu gibi özellikle de, ateş, sindirim bozuklukları, kas krampları ve kas gevşekliği gibi durumlarda tavsiye edilir. İçerdiği yüksek orandaki potasyum sayesinde, atıkların vücuttan dışarı atılması işlemini kolaylaştırır.Anemi, kabızlık, tansiyon gibi birçok hastalığa karşı iyi gelen muz meyvesini sitemizden satın alabilirsiniz. Sitemizde satışa sunulan muz ürünlerimizin tümü yüzde yüz organik ve doğaldır. Mutfağınızda organik meyvelere yer vermeyi düşünüyorsanız alanyasepeti.com 'dan sipariş verebilirsiniz.


Alanya Muzu

Ülkemizde muzun en çok yetiştirildiği bölge olan Akdeniz'in başkenti Alanya, muz meyvesinin de başkenti. Alanyasepeti.com 'da en lezzetli Alanya muzları sizler için adresimizde bulunuyor. Antalya Alanya'da bulunan bahçemizde yüzde yüz doğal ve organik yöntemlerle yetiştirilmiş en lezzetli muzlar sizler için bu kategori altında satıştadır. 


Alanya Muzu Fiyatları

Ülkemizde yetişen muzların ana vatanı olan Alanya'nın en güzel bahçelerinde yetişen muzlara en uygun fiyatlarla sitemizden sahip olabilirsiniz. Mutfağınızda her yaşta bireyin ihtiyacı olan Alanya muzu fiyatları sitemizde en ucuz fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Tamamen organik Alanya muzu ürünlerimize bu kategori altından ulaşabilir, hem çoklu paketli ürünlerimizi hem de sadece kiloluk muz ürünlerini inceleyebilirsiniz. Organik muz ihtiyacınızı Alanya'nın kendi bahçelerinde yetişen ürünlerimizden karşılayın. 

Siz de mutfağınızda organik ürünlere yer verin, doğal ve sağlıklı yaşamı kendinize amaç edinin. Alanya Bahçesi, sizler için doğal ve organik meyve sebze ürünlerini size getiriyor. Evinizde Alanya'nın bahçelerinin kokusunu içinize çekin.

Diğer Ürünler

10'lu Taze Avokado Paketi

Taptaze Dalından Yeni Toplanmış 10 Adet Enfes Avokadoyu Ücretsiz Kargo imkanı ile Kapınıza Kadar Gönderiyoruz.

10'lu Olgun Avokado Paketi

Olgunlaşmış Yemeye Hazır 10 Adet Enfes Avokadoyu Ücretsiz Kargo imkanı ile Kapınıza Kadar Gönderiyoruz. Sipari

3 kg Alanya Muzu

Bahçemizden Yeni Toplayıp 3 kg Enfes Alanya Muzlarını Ücretsiz Kargo imkanı ile Kapınıza Kadar Gönderiyoruz. T

5 kg Alanya Muzu

Bahçemizden Yeni Toplayıp 5 kg Enfes Alanya Muzlarını Ücretsiz Kargo imkanı ile Kapınıza Kadar Gönderiyoruz. T

10 kg Alanya Muzu

Bahçemizden Yeni Toplayıp 10 kg Enfes Alanya Muzlarını Ücretsiz Kargo imkanı ile Kapınıza Kadar Gönderiyoruz.

1 kg Alanya Çileği

Alanya'da her mevsim bulunabilen, taptaze lezzetli ve mis kokulu çilekler kapınıza geliyor. Sizin için çilekle

Domates Sosu (1L)

Mevsiminde Toplanmış Mis Kokulu Domatesler ile Hazırladığımız Yoğun Kıvamlı Domates Soslarını Ücretsiz Kargo i

Domates Sosu (500ML)

Mevsiminde Toplanmış Mis Kokulu Domatesler ile Hazırladığımız Yoğun Kıvamlı Domates Soslarını Ücretsiz Kargo i

Ejder Meyvesi - Pitaya

Alanya'da Yetiştirilen Tropik Meyve (Dragon Fruit) 400-500gr Ejder Meyvesi Sipariş Etmek için Hemen Sipariş Ve

Organik Portakal (4kg)

Portakal Ağaçlarımızdan Topladığımız Kokusu Üzerinde Organik Portakal lardan Siparişi Vermek için Sipariş Ver

Organik Limon (3kg)

Limon Ağaçlarımızdan Topladığımız Kokusu Üzerinde Organik Limon lardan Siparişi Vermek için Sipariş Ver Butonu