Avokado Nereden Alınır?

Yüksek besin değeri ile son yılların gözde meyvesi ile ilgili akla gelen sorulardan biri de avokado nereden alınır sorusu. Bunun için birçok seçenek olmakla birlikte, e-ticaret uygulamaların yaygınlaşmasıyla internetten de taze avokado temin edebilmektesiniz.

Avokado Satın Al

Özellikle vejetaryen beslenenler için zengin protein kaynağı olan avokado, artık günlük beslenme listemizde yerini almaya başladı. Bu açıdan en yakındaki manavdan veya marketten, ister taze avokado, ister olgun avokado almanız gerekebilir. Bununla birlikte günümüz ekonomik koşullarını değerlendirdiğimizde, avokado meyvesi her yerde bulunamayabilir.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık avokado satın al işlemi daha da kolaylaştı. İnternet üzerinden çok rahat avokado al işlemi yapabildiğiniz gibi en tazesini sipariş edebilirsiniz. Bu şekilde her bütçeye uygun avokado paketi seçebilir, diğer yandan uzman ekip tarafından seçilen taze ürünleri satın almış olursunuz.

Alanya Avokado Sipariş

Avokado, ülkemizde yetiştirildiği gibi ithalatı da yapılmaktadır. Taze avokado veya olgun avokado olarak satın alınan bir meyve olması sebebiyle bunu görünüşte ayırt etmek kolay olmayabilir. Alanya avokado sipariş etmek istediğinizde, siparişiniz özenle hazırlanıp özel kutusuyla size kargo aracılığıyla evinize kadar ulaştırılır.

Alanya’nın verimli topraklarında hassasiyetle ve özenle yetiştirdiğimiz ürünlerimizi, istediğiniz pakette sipariş edebilirsiniz. Avokado adet olarak satıldığı gibi kilo olarak da satılabilmekte. Bizden alacağınız ürünler adet olarak ve her bir ürün ortalama 250 gr civarında olacak şekilde gönderilmektedir. Olgun avokado siparişlerinizde ise yolda herhangi bir bozulma yaşanmaması için sert haliyle göndermeye dikkat ediyoruz.

Avokado Al

Avokado al işlemi için web sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Antalya avokado sipariş hizmeti veren firmamız aracılığıyla Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile avokado siparişi verebilirsiniz. Web sayfamızdan yapacağınız Alanya avokado sipariş işleminizle uygun fiyata taze ürün ayrıcalığını yaşayacaksınız. Bunun yanında aylık paketlere dahil olarak beslenme programınızı düzenli takip edebileceksiniz.

Avokado Nasıl Saklanır?

Satın aldığınız Avokado nasıl saklanır diye meraklanmanıza gerek yok. Sipariş ettiğiniz avokado meyvesi, oda sıcaklığında muhafaza edilebilir. Eğer meyveniz olgunlaşmışsa buzdolabına alabilirsiniz ama kesinlikle buzluğa ya da dondurucuya koymayınız. Olgun haliyle taze olarak tüketiniz.